Samochody Terenowe

Off road to fantastyczna przygoda dla spragnionych najsilniejszych wrażeń, łącząca kontakt z mazurską przyrodą z dużą dawką adrenaliny. Jazda w terenie może być świetnym wyborem na imprezę firmową na Mazurach dla grup liczących nawet kilkadziesiąt osób. Zapewni również niezapomniane chwile uczestnikom kilkuosobowych wieczorów kawalerskich.

Założenie jest proste: przejechać z punktu A do punktu B samochodami, które niekoniecznie sprawdzają się w ruchu miejskim, ale okazują się niezbędne do pokonania nieprzetartych mazurskich szlaków.

 

Korzystamy z samochodów 4×4, takich marek jak Nissan Patrol czy Land Rover Discovery, które zostały przygotowane do pokonywania ekstremalnie trudnego terenu i tak właśnie są wykorzystywane. Off road z Grupą Azymut nie jest więc krajoznawczą przejażdżką leśnymi drogami tylko jazdą w terenie w prawdziwym tego słowa znaczeniu.

Jazda terenowa wymaga od uczestników nie tylko logicznego i analitycznego myślenia i refleksu, ale także współpracy i siły fizycznej przy wyciąganiu samochodu z błota czy budowaniu przeprawy. Naszym celem jest zapewnienie Ci niezapomnianych wrażeń dlatego na naszych imprezach firmowych nie siedzisz biernie jako pasażer. Dajemy Ci możliwość sprawdzenia się za kierownicą i przejechania wybranych wspólnie z Tobą zjazdów, podjazdów, wzniesień czy trawersów. Umiejętności przekazane przez profesjonalnych instruktorów na pewno przydadzą się później, w niecodziennych okolicznościach na miejskiej drodze. Szkolenie tego typu podnosi umiejętności i zapewnia większe bezpieczeństwo na drodze Tobie i Twoim pasażerom.

zobacz Galerię