Paintball mazury

Paintball jest grą scenariuszową, świetnie sprawdzającą się podczas wieczorów kawalerskich oraz imprez integracyjnych na Mazurach. Nie jest to bezmyślna strzelanina, w której liczy się tylko szybkość oddawanych strzałów albo czołgania. Znaczenie, jak w każdej grze strategicznej ma planowanie, taktyka, komunikacja, a dopiero potem celność i szybkość. Wbrew obiegowym opiniom, że paintball wyzwala agresję, prawda jest taka, że jest doskonałym narzędziem pozwalającym na odprężenie się i relaks.

Gra w paintball na profesjonalnym sprzęcie – markerach Tippmann Cronus Tactical i na odpowiednio przygotowanym terenie dostarcza niesamowitych emocji i adrenaliny.

Do dyspozycji naszych graczy oddajemy pole paintballowe o powierzchni 15 000 m2, znajdujące się ok. pół kilometra od granicy Giżycka. Pole ma charakter modułowy i w razie potrzeby dostosowujemy jego wielkość do liczby graczy. Wyposażone jest w ponad 60 różnego rodzaju przeszkody terenowe, przesłony i zabudowania, dzięki którym gracze czują się jak na prawdziwym polu walki. Po emocjonującej grze uczestnicy zabawy mogą posilić się kiełbaską usmażoną na przygotowanym tuż obok pola do gry palenisku, a także skorzystać z przenośnej toalety.

Paintball na Mazurach, Zapraszamy

zobacz Galerię