Gry scenariuszowe organizowane przez Grupę Azymut to zaawansowana forma integracji, zawierająca w sobie nie tylko poszczególne atrakcje będące w ofercie firmy, ale także te nowoopracowane pod indywidualne potrzeby naszego klienta.

Scenariusze, które przygotowujemy dla naszych klientów są pełne niespodziewanych zwrotów akcji i nieprzewidywalnych sytuacji tak aby sprawić jak najwięcej radości ich uczestnikom, przy jednoczesnym zachowaniu wymogu logicznego myślenia przez cały czas trwania imprezy firmowej. Czas gry dopasowujemy do wymogów klienta. Intensywność i stopień trudność konkurencji jest uzależniony od grupy wiekowej dla jakiej prowadzimy grę.

Podczas gry scenariuszowej uczestnicy podzieleni są najczęściej na rywalizujące lub współpracujące zespoły, których zadaniem jest osiągnięcie zamierzonego celu. W ramach utworzonych zespołów uczestnicy muszą ze sobą ściśle współpracować wykonując określone zadania, aby osiągnąć cel. Tego typu doświadczenie przekłada się w późniejszej pracy na zwiększoną motywację i efektywność w codziennym realizowaniu zadań zawodowych. Gra scenariuszowa jest więc doskonałym rozwiązaniem na imprezy firmowe lub integracyjne.