Paintball Giżycko
Paintball Mazury
Wyjazdy Integracyjne
Imprezy Integracyjne Mazury
Wieczory Kawalerskie

Paintball Mazury

Organizujemy gry w Paintball ( głównie Giżycko ) ale wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom możemy zorganizować grę w dowolnym miejscu na Mazurach. 

Paintball to gra polegająca na strzelaniu kulkami wypełnionymi kolorową farbą. Uczestnicy tej konkurencji jednak nie strzelają do statycznego celu, a do swoich kolegów, co diametralnie zmienia charakter całej zabawy. 

Paintball Mazury

System gry, który pozwala na eliminację żywych przeciwników dostarcza niesamowitych emocji i adrenaliny. Wbrew obiegowym opiniom, że paintball wyzwala agresję, prawda jest taka, że jest doskonałym narzędziem pozwalającym na odprężenie się i relaks, a także naukę strategicznego działania. Wyeliminowani przeciwnicy wracają do gry już w następnym scenariuszu, zatem nie można mówić o złości czy agresji.

Paintball jest grą scenariuszową, co oznacza, że gra odbywa się według z góry określonych reguł, które obowiązują wszystkich grających. Nie jest to bezmyślna strzelanina, w której liczy się tylko szybkość oddawanych strzałów albo czołgania. Znaczenie, jak w każdej grze strategicznej, ma planowanie, taktyka, komunikacja, a dopiero potem celność i szybkość.  Paintball Mazury
 

Każdy scenariusz paintballowy jest inny. Podyktowane jest to opracowaną strategią, kształtem i wielkością pola, gdzie rozgrywa się zabawa, rodzajem terenu, a każde ruchy uczestników zabawy są niepowtarzalne. Dlatego każda zabawa paintballowa jest unikalna i za każdym razem – niezwykle emocjonująca.

Nasza firma dysponuje 50 markerami renomowanych firm oraz pneumatycznym polem do speedballu dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować Imprezy Integracyjne dla dużej liczby uczestników w praktycznie dowolnym miejscu.

Paintball na Mazurach, Zapraszamy